Leren en inspireren

De nieuwe “dimensie”  van Burosannies – websites maken – begint aardig vorm te krijgen. Onlangs is de site van Y-Dsign grafisch ontwerp gelanceerd.
Screenshot 2014-03-19 16-1.09.26

In samenwerking met Y-Dsign (die de grafische vormgeving verzorgen) wordt nu gewerkt aan het maken van een site voor 1 van hun klanten. En de site van fotografie Janine Krijntjes staat flink in de steigers.

Het maken van sites is min of meer per toeval ontstaan. Het past mooi in het concept van Burosannies, waar leren en inspireren de kernwaarden vormen.

Maar, het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan: mijn ware passie blijkt echt bij interieur en binnenhuis te liggen. Daarom dat de webdesign pagina van de site gehaald is. Mocht je onverhoopt toch met de handen in het haar zitten (als het gaat om webdesign gaat), dan schroom niet contact op te nemen met Burosannies.

job

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s